Navštivte naši prodejnu ve Vrchlabí

Potřebujete poradit s výběrem? Zavolejte nám +420 604 203 503

Jste tu poprvé? Zaregistrujte se

MAYORAL 2021

Jarní a letní kolekce Mayoral 2021 zajisté okouzlí malé děti krásnými obrázky, teenagery osloví trendy kousky a maminky nadchnou nevšední pohodlné střihy pro děti a také kvalita oblečení značky Mayoral. 

OBLEČENÍ PRO MIMINKA A BATOLATA
CHLAPECKÉ OBLEČENÍ
DÍVČÍ OBLEČENÍ

Nové kousky stále naskladňujeme. TIPY PRO VÁS

A co navíc? Mayoral se ubírá směrem přinést pozitivní změnu snížením našeho dopadu na planetu, aby příští generace zdědili lepší svět. Proto vytvořili značku #ecofriends s cílem do roku 2025 dosáhnout této značky na 50% výrobcích.

Co to znamená? Do dětských kolekcí zařazují čím dál více oblečení z organické bavlny, která je pěstovaná bez pesticidů, insekticidů a chemických hnojiv. Oblečení z udržitelné bavlny obsahuje vlákna bez chemikálií. Při výrobě materiálů navíc využívají i vlákna z recyklovaných látek a materiálů, čímž snižují spotřebu vody a emise CO2. 

Pojďme se zamyslet... Je potřeba zahltit trh nekvalitním oblečením, které končí po několika vypráních v odpadcích? Oblečení značky Mayoral je natolik kvalitní a nadčasové, že ho zajisté můžete uklidit do skříně i pro další sourozence. 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.